hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Ludský spánok

príspevkov
41
zobrazení
59
tému vytvoril(a) 5.4.2009 00:11 harrybka
posledná zmena 5.6.2017 12:39
1
05.04.2009, 00:11
Je podla vás spánok potrebný?
none
2
05.04.2009, 00:12
Podla mňa je dôležitý.Ja vas teraz opúšťam a idem už do hajan.Dobrú noc.
👍: Martin , ranexil
none
3
05.04.2009, 08:14
Harrybka to bola otazka
none
5

3. ranexil 05.04.2009, 08:14

Harrybka to bola otazka

05.04.2009, 11:05
Vieš len niektorí ten spánok potrebujú menéj a iný viac.Tak som chcela vedieť kto potrebuje viac spánku a kto menej.
none
4
05.04.2009, 08:20
ja mam problem,nevydrzim byt hore dlhsie ako do max.do polnoci ,je to strasne ked som niekde,hlava mi pada a musim ist domov ako soplave decko spat
none
6

4. 05.04.2009, 08:20

ja mam problem,nevydrzim byt hore dlhsie ako do max.do polnoci ,je to strasne ked som niekde,hlava mi pada a musim ist domov ako soplave decko spat

05.04.2009, 11:06
Ja potrebujem od 7 po 8 hodin spánku.Niekedy som na tom podobne ako ty ale niekedy zase vydržím.Pokial nie viac ako 24 hodín hore.
none
7
05.04.2009, 11:37
Ja som zvykol spávať dve hodiny každú noc...občas o hodinku viac alebo menej...vydržím byť hore aj tri dni...ale ptm tá rozkoš, keď sa natiahnem do postele...
none
9

7. 05.04.2009, 11:37

Ja som zvykol spávať dve hodiny každú noc...občas o hodinku viac alebo menej...vydržím byť hore aj tri dni...ale ptm tá rozkoš, keď sa natiahnem do postele...

05.04.2009, 11:54
,,čooooo ? To nemôže byť pravda, priznaj sa ether, že šuliš, priznanie poľahčujuca okolnosť
none
13

9. 05.04.2009, 11:54

,,čooooo ? To nemôže byť pravda, priznaj sa ether, že šuliš, priznanie poľahčujuca okolnosť

05.04.2009, 12:20
hovorím pravdu, som jemný insomniak
none
21

13. 05.04.2009, 12:20

hovorím pravdu, som jemný insomniak

05.04.2009, 12:42
,, do kelu čo je to " insomniak " ? Ani neviem, či som to správne opisala
none
23

21. 05.04.2009, 12:42

,, do kelu čo je to " insomniak " ? Ani neviem, či som to správne opisala

05.04.2009, 12:49
insomnia = nespavosť
none
26

23. 05.04.2009, 12:49

insomnia = nespavosť

05.04.2009, 12:56
,,bóžinku, to ti ale trvalo, skoro mi prihorelo mäsko
none
38

7. 05.04.2009, 11:37

Ja som zvykol spávať dve hodiny každú noc...občas o hodinku viac alebo menej...vydržím byť hore aj tri dni...ale ptm tá rozkoš, keď sa natiahnem do postele...

05.04.2009, 17:19
Tak to ti verím.
none
39

38. harrybka 05.04.2009, 17:19

Tak to ti verím.

05.04.2009, 17:20
To patrilo etherovi na to ako spí.
none
8
05.04.2009, 11:48
ether hmm si vhodny adept k decku do jedneho roka, z teba bude mat buduca manzelka mamina po nociach iba osoh
none
10

8. 05.04.2009, 11:48

ether hmm si vhodny adept k decku do jedneho roka, z teba bude mat buduca manzelka mamina po nociach iba osoh

05.04.2009, 11:56
,,Renči aký osoh po 2 hodinovom spánku ?
none
11
05.04.2009, 12:06
no Mojka no boooze zabudla som ze ether je nihilista ,narkoman ,fajciar,ozran,bitkar...hm psychiater ako vystrihnuty z "odbornej" knihy
none
12

11. 05.04.2009, 12:06

no Mojka no boooze zabudla som ze ether je nihilista ,narkoman ,fajciar,ozran,bitkar...hm psychiater ako vystrihnuty z "odbornej" knihy

05.04.2009, 12:13
,,Renči ani tomu neverím pozorne čítaj ethera, cigarety považuje za drógu, čo je ovšem pravda. Viem to podľa seba V jednej téme povedal, že ani existenciu boha nevylučuje, tak sa v ňom, Renči vyznaj, sem tam si z nás robí srandíčky
none
14

12. 05.04.2009, 12:13

,,Renči ani tomu neverím pozorne čítaj ethera, cigarety považuje za drógu, čo je ovšem pravda. Viem to podľa seba V jednej téme povedal, že ani existenciu boha nevylučuje, tak sa v ňom, Renči vyznaj, sem tam si z nás robí srandíčky

05.04.2009, 12:21
len výnimočne...
none
20

14. 05.04.2009, 12:21

len výnimočne...

05.04.2009, 12:37
,, pridaj k tomu ešte niečo, okrem toho " vynimočne " zmeň si nick na huncuta už tu jedného máme, df-ko je veľké, znesia aj dvoch huncutov
none
24

20. 05.04.2009, 12:37

,, pridaj k tomu ešte niečo, okrem toho " vynimočne " zmeň si nick na huncuta už tu jedného máme, df-ko je veľké, znesia aj dvoch huncutov

05.04.2009, 12:50
Mojka, až tak často si snáď srandu nerobím
none
27

24. 05.04.2009, 12:50

Mojka, až tak často si snáď srandu nerobím

05.04.2009, 12:58
,, to hovoríš ty ether ja si iné myslím Páčko idem na to mäsko
none
15

11. 05.04.2009, 12:06

no Mojka no boooze zabudla som ze ether je nihilista ,narkoman ,fajciar,ozran,bitkar...hm psychiater ako vystrihnuty z "odbornej" knihy

05.04.2009, 12:22
Reni, krásne mantinely...nie je pravda ani polovica vecí, čo si o mne myslíš...
none
16
05.04.2009, 12:22
coze,citat ethera pozorne?..a ja?..
none
19

16. 05.04.2009, 12:22

coze,citat ethera pozorne?..a ja?..

05.04.2009, 12:31
áno, Reni, ty
none
22

19. 05.04.2009, 12:31

áno, Reni, ty

05.04.2009, 12:45
hm..ja a preco prave ja..
none
25

22. 05.04.2009, 12:45

hm..ja a preco prave ja..

05.04.2009, 12:50
aby ťa to vyňalo z tvojich štyroch stien...
none
28

25. 05.04.2009, 12:50

aby ťa to vyňalo z tvojich štyroch stien...

05.04.2009, 13:13
ether,čo odo mňa chceš...aby som si kvoli tvojim "búrlivým" slovám nasadila somársku hlavu?
none
29

28. 05.04.2009, 13:13

ether,čo odo mňa chceš...aby som si kvoli tvojim "búrlivým" slovám nasadila somársku hlavu?

05.04.2009, 13:28
ja len chcem aby si zhodila svoje putá...
none
30

29. 05.04.2009, 13:28

ja len chcem aby si zhodila svoje putá...

05.04.2009, 13:52
ether,pocul si ten rachot..uz som si..spokojny
none
32

30. 05.04.2009, 13:52

ether,pocul si ten rachot..uz som si..spokojny

05.04.2009, 14:19
Reni, nie, stále sú tam
none
33

32. 05.04.2009, 14:19

Reni, nie, stále sú tam

05.04.2009, 14:34
ether moju snahu si odsudil v nespravnom case na nespravnom mieste
none
34

33. 05.04.2009, 14:34

ether moju snahu si odsudil v nespravnom case na nespravnom mieste

05.04.2009, 14:37
správne odsúdenie za nesprávnych okolností?
none
35

34. 05.04.2009, 14:37

správne odsúdenie za nesprávnych okolností?

05.04.2009, 14:52
ether moze byt,ako chces..aj tak ma nepoznas
none
36

35. 05.04.2009, 14:52

ether moze byt,ako chces..aj tak ma nepoznas

05.04.2009, 15:15
lenže ty poznáš...
none
37

36. 05.04.2009, 15:15

lenže ty poznáš...

05.04.2009, 15:55
vdaka tvojej slovnej prestrelke ,budem nakoniec este aj karmicky zatazena..nerozumiem co tym basnik myslel,rozumies?
none
17
05.04.2009, 12:23
ether to nech ta neptrapi ,co si o tebe myslim...
none
18
05.04.2009, 12:25
sakra ...zavan pokecu.. prepac harrybka
none
31
05.04.2009, 14:12
Kvalitný spánok (pravidelné niekoľkopočetné striedanie nonRAM a REM) je potrebný
..na regeneráciu mozgu..
..na upevňovanie pamäťových stôp..

..na úteky pred realitou..
..a na výhovorku pozdného príchodu do práce/školy..
none
40
05.06.2017, 12:36
Jasné, že je, neodporúčam to, ale keby si si skúsil dlhodobo poriadne nespať, budeš sa až diviť na aké všetky aspekty v živote to bude mať dosah. Mrkni aj na tento článok odkaz často ľudia nespia dobre lebo ich niečo trápi a nevedia to dať zo seba von. Kvalitu spánku netreba podceňovať
none
41

40. 05.06.2017, 12:36

Jasné, že je, neodporúčam to, ale keby si si skúsil dlhodobo poriadne nespať, budeš sa až diviť na aké všetky aspekty v živote to bude mať dosah. Mrkni aj na tento článok http://www.drsleep.sk/sk/novinky/zly-spanok-moze-byt-varovnym-priznakom-depresie často ľudia nespia dobre lebo ich niečo trápi a nevedia to dať zo seba von. Kvalitu spánku netreba podceňovať

05.06.2017, 12:39
Reklama!
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 179 618 B vygenerované za : 0.055 s unikátne zobrazenia tém : 2 114 812 unikátne zobrazenia blogov : 21 662 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

I worked as a freelance video editor. Most of my clients were local content creators, small businesses, or wedding videographers. While the work was creative and flexible, the cold winters and rising living costs made me dream of a change. One eveni...

citát dňa :

Svojich priateľov chváľ verejne, ale kritizuj medzi štyrmi očami.