hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Výrok Antona Srholca.
príspevkov 14 |
zobrazení 96 |
posledná zmena 15.10.2016 19:24
|
1
|
Dnes som si prečítal v Devexe tento jeho výrok: "Sme národ, ktorý sa pomaly a ťažko učí, ale rýchlo zabúda."
Musím povedať, že plne s týmto výrokom súhlasím.
Čo si o ňom myslíte vy?
|
 |
|
2
|
|
|
1. Slušný človek 25.01.2016, 13:25
Dnes som si prečítal v Devexe tento jeho výrok: "Sme národ, ktorý sa pomaly a ťažko učí, ale rýchlo zabúda."
Musím povedať, že plne s týmto výrokom súhlasím.
Čo si o ňom myslíte vy?
▲
25.01.2016, 13:33
|
Treba rozpísať, že v čom súhlasím?
|
 |
|
3
|
|
|
2. 25.01.2016, 13:33
Treba rozpísať, že v čom súhlasím?
▲
25.01.2016, 13:56
|
Nemyslel som, že musíš s ním súhlasiť, ale čo si o ňom myslíš.
|
 |
|
7
|
|
|
1. Slušný človek 25.01.2016, 13:25
Dnes som si prečítal v Devexe tento jeho výrok: "Sme národ, ktorý sa pomaly a ťažko učí, ale rýchlo zabúda."
Musím povedať, že plne s týmto výrokom súhlasím.
Čo si o ňom myslíte vy?
▲
25.01.2016, 14:58
|
Myslim si, ze vsetko, co dava ovce dole, ako tento vyrok, je pravdive.
|
 |
|
13
|
|
|
1. Slušný človek 25.01.2016, 13:25
Dnes som si prečítal v Devexe tento jeho výrok: "Sme národ, ktorý sa pomaly a ťažko učí, ale rýchlo zabúda."
Musím povedať, že plne s týmto výrokom súhlasím.
Čo si o ňom myslíte vy?
▲
26.01.2016, 20:25
|
sl.človek ..to sa tak hovorievalo na školách " ťažko sa učí, ľahko zabúda"...no pravda že na "dobré sa ľahko zabúda"..alebo "otočil sa a zabudol že je človek.
|
 |
|
14
|
|
|
1. Slušný človek 25.01.2016, 13:25
Dnes som si prečítal v Devexe tento jeho výrok: "Sme národ, ktorý sa pomaly a ťažko učí, ale rýchlo zabúda."
Musím povedať, že plne s týmto výrokom súhlasím.
Čo si o ňom myslíte vy?
▲
15.10.2016, 19:24
|
je tol en vyrok. Ja s nim nesuhlasim.
|
 |
|
4
|
Srholec zrejme mal na mysli aj osud svoj a jemu podobných, ktorí boli za vieru minulým režimom prenasledovaní. A ako ľahko sa na túto temnú stránku minulého režimu zabúda.
|
 |
|
6
|
|
|
4. Slušný človek 25.01.2016, 14:00
Srholec zrejme mal na mysli aj osud svoj a jemu podobných, ktorí boli za vieru minulým režimom prenasledovaní. A ako ľahko sa na túto temnú stránku minulého režimu zabúda.
▲
25.01.2016, 14:36
|
nepriem sa či bol prenasledovaný ale odsúdený bol za pokus o opustenie republiky...podľa vtedy platných zákonov...
|
 |
|
9
|
|
|
4. Slušný človek 25.01.2016, 14:00
Srholec zrejme mal na mysli aj osud svoj a jemu podobných, ktorí boli za vieru minulým režimom prenasledovaní. A ako ľahko sa na túto temnú stránku minulého režimu zabúda.
▲
25.01.2016, 15:08
|
Ale, veď nezabúdame:
srholec Anton 12.06.1929 Skala agent 12028 II Bratislava
odkaz
|
 |
|
11
|
|
|
4. Slušný človek 25.01.2016, 14:00
Srholec zrejme mal na mysli aj osud svoj a jemu podobných, ktorí boli za vieru minulým režimom prenasledovaní. A ako ľahko sa na túto temnú stránku minulého režimu zabúda.
▲
25.01.2016, 20:05
|
No myslím si, že to, čo je teraz, je ešte obludnejšie....Za socíku som aspoň vedel, že na čo som u komunistoch, o týchto, neraz prerobených komunistoch, si nikto nie je ani sekundu istý!
|
 |
|
5
|
Nemyslím že sa to dá všeobecne povedať o národe.......a trochu mi v tom výroku pripomína niečo ako chuť po pomste......
|
 |
|
8
|
4. ale asi nie všetci pociťovali to prenasledovanie.......ako keby súčasné zriadenie nemalo chyby.......
|
 |
|
12
|
|
|
8. majko1 25.01.2016, 15:02
4. ale asi nie všetci pociťovali to prenasledovanie.......ako keby súčasné zriadenie nemalo chyby.......
▲
26.01.2016, 13:32
|
Majko, netvrdil som, že všetci pociťovali to prenasledovanie. Väčšina, pokiaľ robila to, čo im nakázali, a držala "hubu", tak prenasledovaná nebola. Boli len tí, ktorí sa nejako, buď politicky, alebo nábožensky, vymykali z nalinkovanej cesty.
Tak isto netvrdím, že súčasné zriadenie nemá chyby. Má a veľké.
|
 |
|
10
|
Ako to spieva Zona A? Aha...
youtube.com/watch?v=IBJwHTo2nD4
Odrazu sami bojovník proti tomu minulému...   
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 123 602 B
vygenerované za : 0.062 s
unikátne zobrazenia tém : 2 113 241
unikátne zobrazenia blogov : 21 622
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Už fakt neviem čo robiť 😅 mám malý web s oblečením, dala som si záležať na dizajne aj produktoch, ale objednávky skoro žiadne. Skúšala som aj reklamy, ale skôr som len míňala peniaze bez výsledku. Začala som pozerať aj veci okolo ppc kampaní a narazi...
citát dňa :
Čaro prvej lásky je v tom, že nikto vopred nepočíta s tým, že sa raz skončí.
|