hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Rozhodovanie či povedať alebo nepovedať?
príspevkov 15 |
zobrazení 193 |
tému vytvoril(a) 29.9.2012 20:21 harrybka
posledná zmena 29.9.2012 22:54
|
1
|
Ako sa rozhodujete či povedať alebo nepovedať čo cítite?
|
 |
|
2
|
|
|
1. harrybka 29.09.2012, 20:21
Ako sa rozhodujete či povedať alebo nepovedať čo cítite?
▲
29.09.2012, 20:24
|
hmm..ťažké..podľa toho o koho ..a o čo ide,... nie vždy sa človek dokáže rýchlo zorientovať v situácii..a hlavne nemusí hneď vedieť správne reagovať...asi to chce vždy tú správnu chvíľu vedieť vystihnúť.
|
 |
|
4
|
|
|
2. 29.09.2012, 20:24
hmm..ťažké..podľa toho o koho ..a o čo ide,... nie vždy sa človek dokáže rýchlo zorientovať v situácii..a hlavne nemusí hneď vedieť správne reagovať...asi to chce vždy tú správnu chvíľu vedieť vystihnúť.
▲
29.09.2012, 20:26
|
No a to je ten môj problém. Neviem odhadnúť tu správnu chvýlu a na to čo teraz myslím ani neviem či sa mi to podarí aby sa naskytla.  
|
 |
|
8
|
|
|
4. harrybka 29.09.2012, 20:26
No a to je ten môj problém. Neviem odhadnúť tu správnu chvýlu a na to čo teraz myslím ani neviem či sa mi to podarí aby sa naskytla. 
▲
29.09.2012, 20:34
|
podľa toho o čo ide..ak je to intímnosť..nechaj si ju medzi 4-mi očami, vystihni či je na to vhodná chvíľa..napr. chlapec, keď ťa chytí za ruku ..alebo objíme , vtedy...) inak neviem čo myslíš konkrétne ..)
|
 |
|
7
|
|
|
1. harrybka 29.09.2012, 20:21
Ako sa rozhodujete či povedať alebo nepovedať čo cítite?
▲
29.09.2012, 20:31
|
ja obcas najskor citim a potom myslim🙂neviem nato jednoznacne odpovedat,zalezi od cloveka,od situacie a od mojho vnutorneho rozpolozenia.
|
 |
|
10
|
|
|
1. harrybka 29.09.2012, 20:21
Ako sa rozhodujete či povedať alebo nepovedať čo cítite?
▲
29.09.2012, 21:17
|
Napríklad podľa toho, či to má význam.
Ak nemá, tak sa rozhodnem, že nepoviem (čo cítim).
|
 |
|
9
|
zalezi od toho, ci je to spravne.
|
 |
|
11
|
|
|
9. 29.09.2012, 20:35
zalezi od toho, ci je to spravne.
▲
29.09.2012, 21:21
|
a keď je to niečím dramaticky podmienené?
|
 |
|
12
|
..po dlhšom zvažovaní si pomôžem hlavne rozumom...
ak má city presvedčia a rozum potvrdí, vtedy konám...nezvyknem unáhlene..
|
 |
|
13
|
hm, tak ja mam skusenosti s tym, ze vzdy je lepsie povedat.
|
 |
|
14
|
|
|
13. 29.09.2012, 22:52
hm, tak ja mam skusenosti s tym, ze vzdy je lepsie povedat.
▲
29.09.2012, 22:54
|
a v podstate mi je jedno, ci ma druhy pochopi alebo nie. ide o to, aby som mala ja pokoj na dusi. nebudem predsa niekoho klamat, ze ho lubim napr. alebo ze mi je sympaticky.
|
 |
|
15
|
|
|
14. 29.09.2012, 22:54
a v podstate mi je jedno, ci ma druhy pochopi alebo nie. ide o to, aby som mala ja pokoj na dusi. nebudem predsa niekoho klamat, ze ho lubim napr. alebo ze mi je sympaticky.
▲
29.09.2012, 22:54
|
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 118 064 B
vygenerované za : 0.051 s
unikátne zobrazenia tém : 2 113 490
unikátne zobrazenia blogov : 21 629
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
So, you’re looking for a fun, addictive, and endlessly replayable browser game? Look no further than Slither io. This simple yet challenging game has captured the hearts (and playing time) of millions worldwide, and for good reason. It's easy to pick...
citát dňa :
Žena je to najkrajšie umelecké dielo, ktoré sa kedy Matke Prírode podarilo stvoriť.
|