hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Rozhodovanie či povedať alebo nepovedať?

príspevkov
15
zobrazení
193
tému vytvoril(a) 29.9.2012 20:21 harrybka
posledná zmena 29.9.2012 22:54
1
29.09.2012, 20:21
Ako sa rozhodujete či povedať alebo nepovedať čo cítite?
none
2

1. harrybka 29.09.2012, 20:21

Ako sa rozhodujete či povedať alebo nepovedať čo cítite?

29.09.2012, 20:24
hmm..ťažké..podľa toho o koho ..a o čo ide,... nie vždy sa človek dokáže rýchlo zorientovať v situácii..a hlavne nemusí hneď vedieť správne reagovať...asi to chce vždy tú správnu chvíľu vedieť vystihnúť.
none
4

2. 29.09.2012, 20:24

hmm..ťažké..podľa toho o koho ..a o čo ide,... nie vždy sa človek dokáže rýchlo zorientovať v situácii..a hlavne nemusí hneď vedieť správne reagovať...asi to chce vždy tú správnu chvíľu vedieť vystihnúť.

29.09.2012, 20:26
No a to je ten môj problém. Neviem odhadnúť tu správnu chvýlu a na to čo teraz myslím ani neviem či sa mi to podarí aby sa naskytla.
none
8

4. harrybka 29.09.2012, 20:26

No a to je ten môj problém. Neviem odhadnúť tu správnu chvýlu a na to čo teraz myslím ani neviem či sa mi to podarí aby sa naskytla.

29.09.2012, 20:34
podľa toho o čo ide..ak je to intímnosť..nechaj si ju medzi 4-mi očami, vystihni či je na to vhodná chvíľa..napr. chlapec, keď ťa chytí za ruku ..alebo objíme , vtedy...) inak neviem čo myslíš konkrétne ..)
none
7

1. harrybka 29.09.2012, 20:21

Ako sa rozhodujete či povedať alebo nepovedať čo cítite?

29.09.2012, 20:31
ja obcas najskor citim a potom myslim🙂neviem nato jednoznacne odpovedat,zalezi od cloveka,od situacie a od mojho vnutorneho rozpolozenia.
👍: harrybka
none
10

1. harrybka 29.09.2012, 20:21

Ako sa rozhodujete či povedať alebo nepovedať čo cítite?

29.09.2012, 21:17
Napríklad podľa toho, či to má význam.

Ak nemá, tak sa rozhodnem, že nepoviem (čo cítim).
none
9
29.09.2012, 20:35
zalezi od toho, ci je to spravne.
none
11

9. 29.09.2012, 20:35

zalezi od toho, ci je to spravne.

29.09.2012, 21:21
a keď je to niečím dramaticky podmienené?
none
12
29.09.2012, 22:48
..po dlhšom zvažovaní si pomôžem hlavne rozumom...
ak má city presvedčia a rozum potvrdí, vtedy konám...nezvyknem unáhlene..
none
13
29.09.2012, 22:52
hm, tak ja mam skusenosti s tym, ze vzdy je lepsie povedat.
none
14

13. 29.09.2012, 22:52

hm, tak ja mam skusenosti s tym, ze vzdy je lepsie povedat.

29.09.2012, 22:54
a v podstate mi je jedno, ci ma druhy pochopi alebo nie. ide o to, aby som mala ja pokoj na dusi. nebudem predsa niekoho klamat, ze ho lubim napr. alebo ze mi je sympaticky.
none
15

14. 29.09.2012, 22:54

a v podstate mi je jedno, ci ma druhy pochopi alebo nie. ide o to, aby som mala ja pokoj na dusi. nebudem predsa niekoho klamat, ze ho lubim napr. alebo ze mi je sympaticky.

29.09.2012, 22:54
alebo opacne.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 118 064 B vygenerované za : 0.051 s unikátne zobrazenia tém : 2 113 490 unikátne zobrazenia blogov : 21 629 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

So, you’re looking for a fun, addictive, and endlessly replayable browser game? Look no further than Slither io. This simple yet challenging game has captured the hearts (and playing time) of millions worldwide, and for good reason. It's easy to pick...

citát dňa :

Žena je to najkrajšie umelecké dielo, ktoré sa kedy Matke Prírode podarilo stvoriť.