hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Odpor voči Matovičovi rastie
príspevkov 10 |
zobrazení 62 |
posledná zmena 1.12.2020 22:45
|
1
|
V dobrých časoch si ľudia zvolili šaša, aby ich zabával.
Prišli ťažšie časy a už tohto šaša a narcisa nechcú veľmi poslúchať.
Je to tak aj v iných krajinách.
Ľudia si najprv navolia narcisov a potom ich odmietajú. 🙂
|
 |
|
4
|
|
|
1. humanitárny bombardér 01.12.2020, 20:58
V dobrých časoch si ľudia zvolili šaša, aby ich zabával.
Prišli ťažšie časy a už tohto šaša a narcisa nechcú veľmi poslúchať.
Je to tak aj v iných krajinách.
Ľudia si najprv navolia narcisov a potom ich odmietajú. 🙂
▲
01.12.2020, 21:31
|
1-
máš aj niečo konkrétne proti Matovičovi a hlavne pre štát relevantné, ako len kydať a plniť manuál na smrť vystrašených skorumpovaných politikov a od dnes počnúc Haščákom už aj posraných oligarchov?
|
 |
|
5
|
|
|
4. kntsz 01.12.2020, 21:31
1-
máš aj niečo konkrétne proti Matovičovi a hlavne pre štát relevantné, ako len kydať a plniť manuál na smrť vystrašených skorumpovaných politikov a od dnes počnúc Haščákom už aj posraných oligarchov?
▲
01.12.2020, 21:34
|
5/hahah Kapitalizmus vyprodukuje dalsich oligarchov hovori sa tomu koncentracia kapitalu!!!🙂))
|
 |
|
6
|
|
|
4. kntsz 01.12.2020, 21:31
1-
máš aj niečo konkrétne proti Matovičovi a hlavne pre štát relevantné, ako len kydať a plniť manuál na smrť vystrašených skorumpovaných politikov a od dnes počnúc Haščákom už aj posraných oligarchov?
▲
01.12.2020, 21:45
|
Je to narcis ako ty kntsz 🙂
Aj keď to je aj Truban, Sulík, Kiska, ... Igor detektor je z nich to najmenšie zlo.
Ale ak sa urazi a odstúpi a premérom sa stane trebárs Kollár, posunieme sa.
|
 |
|
7
|
|
|
6. humanitárny bombardér 01.12.2020, 21:45
Je to narcis ako ty kntsz 🙂
Aj keď to je aj Truban, Sulík, Kiska, ... Igor detektor je z nich to najmenšie zlo.
Ale ak sa urazi a odstúpi a premérom sa stane trebárs Kollár, posunieme sa.
▲
01.12.2020, 21:50
|
7/ Posunieme? Ved stat je len vyberca dani!!!! Znizime dane viac zostane ludom zvysime dane viac pre stat ved su to spojene nadoby!🙂))
|
 |
|
8
|
|
|
7. 01.12.2020, 21:50
7/ Posunieme? Ved stat je len vyberca dani!!!! Znizime dane viac zostane ludom zvysime dane viac pre stat ved su to spojene nadoby!🙂))
▲
01.12.2020, 22:09
|
Štát je trocha viac, ako len výberca daní 😉
|
 |
|
10
|
|
|
6. humanitárny bombardér 01.12.2020, 21:45
Je to narcis ako ty kntsz 🙂
Aj keď to je aj Truban, Sulík, Kiska, ... Igor detektor je z nich to najmenšie zlo.
Ale ak sa urazi a odstúpi a premérom sa stane trebárs Kollár, posunieme sa.
▲
01.12.2020, 22:40
|
7-
zase si nič konkrétne proti Matovičovi nenapísal - len kydáš na neho a už aj na mňa hnoj ....
"Čím je srdce preplnené, o tom hovoria ústa."
|
 |
|
3
|
2/ Zboznujes Igora Mengeleho???hahahahah
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 110 958 B
vygenerované za : 0.054 s
unikátne zobrazenia tém : 2 116 331
unikátne zobrazenia blogov : 21 727
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
odkaz Človek potrebuje veriť bludu nie preto, že je hlúpy, ale preto, že je zraniteľný. Blud je ako mäkká deka, ktorú si prehodíš cez realitu, keď je priveľmi studená. Pravda býva tvrdá, neúp...
citát dňa :
Falošný priateľ je horší ako nepriateľ, pretože nepriateľovi sa vyhýbaš a priateľovi veríš.
|