hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Hmmhmm
príspevkov 20 |
zobrazení 196 |
tému vytvoril(a) 28.11.2018 21:27 teó-ma
posledná zmena 28.11.2018 23:13
|
6
|
|
|
4. Scarllete 28.11.2018, 21:35
hnevas sa na mna ?
▲
28.11.2018, 21:38
|
Nie. Na teba sa nedokážem hnevať. 
|
 |
|
7
|
|
|
6. teó-ma 28.11.2018, 21:38
Nie. Na teba sa nedokážem hnevať.
▲
28.11.2018, 22:00
|
6. ty si obdivuhodny 
|
 |
|
8
|
|
|
7. Scarllete 28.11.2018, 22:00
6. ty si obdivuhodny 
▲
28.11.2018, 22:03
|
Prečo obdivuhodný? 
|
 |
|
9
|
|
|
8. teó-ma 28.11.2018, 22:03
Prečo obdivuhodný? 
▲
28.11.2018, 22:09
|
8. lebo dokazes prehodit list 😉 aj ked vzhladom, aka som uzasna, to nie je velky problem hihi
|
 |
|
10
|
|
|
9. Scarllete 28.11.2018, 22:09
8. lebo dokazes prehodit list 😉 aj ked vzhladom, aka som uzasna, to nie je velky problem hihi
▲
28.11.2018, 22:10
|
No vidíš. Takže nie ja, ale ty si obdivuhodná. 
|
 |
|
13
|
|
|
10. teó-ma 28.11.2018, 22:10
No vidíš. Takže nie ja, ale ty si obdivuhodná.
▲
28.11.2018, 22:12
|
|
5
|
Chlieb a víno
Nekvasený chlieb a červené víno
Pri prvom slávení Pánovej večere Ježiš použil nekvasený chlieb a červené víno zo slávnosti Pesach. (Matúš 26:26–28) Podľa tohto vzoru aj my používame nekvasený chlieb bez prísad a čisté červené víno. Nepoužívame hroznovú šťavu ani víno, ktoré bolo dosladené alebo obohatené prísadami či koreninami.
odkaz
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 115 115 B
vygenerované za : 0.090 s
unikátne zobrazenia tém : 2 116 430
unikátne zobrazenia blogov : 21 733
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
odkaz Možno si sa niekedy zamýšľal, ako bude vyzerať ten Nový Jeruzalem, nebeské kráľovstvo, ktoré má zostúpiť, podľa proroctva 😉 Nuž, asi ťa sklamem trochu, ale nejedná sa o klasické mesto...
citát dňa :
Keď sa budeš cítiť najhoršie, tak si spomeň, že aj tá najhoršia hodina má iba 60 minút.
|