hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Zdochol tu pes

príspevkov
16
zobrazení
114
tému vytvoril(a) 2.9.2021 23:24 humanitárny bombardér
posledná zmena 4.9.2021 11:08
1
02.09.2021, 23:24
none
2
03.09.2021, 07:58
Ak HB napíše, že tu zdochol pes, tak vlastne hovorí iba o sebe - že jeho túžby po nejakej konkrétnej diskusii tu nemôže naplniť.

A to je čisto jeho problém.
none
4

2. -era- 03.09.2021, 07:58

Ak HB napíše, že tu zdochol pes, tak vlastne hovorí iba o sebe - že jeho túžby po nejakej konkrétnej diskusii tu nemôže naplniť.

A to je čisto jeho problém.

03.09.2021, 19:27
To nie je len jeho problém, je to problém nás všetkých !!
none
5

4. Osvletený 03.09.2021, 19:27

To nie je len jeho problém, je to problém nás všetkých !!

03.09.2021, 19:33
Vážne? Hmmm... zase som mimo...
👍: Osvletený
none
6

5. -era- 03.09.2021, 19:33

Vážne? Hmmm... zase som mimo...

03.09.2021, 19:34
Tak potom neber drogy...............druhým.
👍: -era-
none
7

6. Osvletený 03.09.2021, 19:34

Tak potom neber drogy...............druhým.

03.09.2021, 19:36
Ja im ich neberiem, ja im ich dávam! Ak niekoho bolí hlavička, ponúknem mu Nurofen 🙂
👍: Osvletený
none
8

7. -era- 03.09.2021, 19:36

Ja im ich neberiem, ja im ich dávam! Ak niekoho bolí hlavička, ponúknem mu Nurofen 🙂

03.09.2021, 19:37
Tak ty si zlatistý človek, navrhnem ťa za premiéra, či ?
none
10

8. Osvletený 03.09.2021, 19:37

Tak ty si zlatistý človek, navrhnem ťa za premiéra, či ?

03.09.2021, 19:39
To by sme dopadli...
👍: Osvletený
none
12

10. -era- 03.09.2021, 19:39

To by sme dopadli...

03.09.2021, 19:40
Presne na nohy, lebo dnes sme v stojke.
none
13

12. Osvletený 03.09.2021, 19:40

Presne na nohy, lebo dnes sme v stojke.

03.09.2021, 19:42
Ale ja neviem urobiť stojku. To akože Matovič a spol ma dostali do stojky bez toho, že by som to urobil ja? FíííJo 🙂
👍: ninka
none
15

13. -era- 03.09.2021, 19:42

Ale ja neviem urobiť stojku. To akože Matovič a spol ma dostali do stojky bez toho, že by som to urobil ja? FíííJo 🙂

03.09.2021, 19:44
Presne..................si to nepochopil, ale si to z opačnej strany uchopil.
👍: -era-
none
16
04.09.2021, 11:08
Niekedy to tu dýcha iba pokľudnosťou a stíšením väčšiny, ale veď neopúšťajte sa, nie je všetkým diskusiám finíto...
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 121 287 B vygenerované za : 0.178 s unikátne zobrazenia tém : 2 111 881 unikátne zobrazenia blogov : 21 606 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Chránený v Otcovi Veď aj Kristus raz trpel za hriešnikov, spravodlivý za nespravodlivých, aby nás priviedol k Bohu, keď bol podľa tela usmrtený, ale Duchom oživený. 1 Petra 3,18 Môžem vám ukázať krásny obraz Božej lásky k vám v príbehu o Danielovi...

citát dňa :

Priatelia sú príbuzní, ktorých si ľudia vyberajú sami.