hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Otázka pre adminov.

príspevkov
8
zobrazení
83
tému vytvoril(a) 27.9.2014 10:37 Slušný človek
posledná zmena 4.10.2014 14:00
1
27.09.2014, 10:37
Ahojte. Chcem sa spýtať, prečo mi na tomto fóre nejde môj nick Človek, ktorý používam na novom fóre? Ďakujem za odpoveď.
none
2
27.09.2014, 10:50
Sč, už som ti odpovedala na novšom pretože nick je obsadený., neviem, či to tu bude fungovať:
http:/DF.sk/ucastnik/clovek
none
4

2. Nadja 27.09.2014, 10:50

Sč, už som ti odpovedala na novšom pretože nick je obsadený., neviem, či to tu bude fungovať:
http:/DF.sk/ucastnik/clovek

27.09.2014, 10:54
Myslel som si to, len som ten nick Človek na starom fóre ešte nevidel. Preto mi to bolo čudné.
none
5

4. Slušný človek 27.09.2014, 10:54

Myslel som si to, len som ten nick Človek na starom fóre ešte nevidel. Preto mi to bolo čudné.

27.09.2014, 10:58
Hej, no mal tu 2 príspevky, ale nezabudni na dlhoročnú existenciu df-ka.
Musíš zostať slušný, no
Alebo požiadať chalanov, nech konto človek vymažú, ale asi to neurobia 🙂
none
3
27.09.2014, 10:51
Alebo takto? odkaz
none
6
27.09.2014, 20:15
ako mám tomu rozumieť? funguje aj to novšie?
none
7
30.09.2014, 08:20
Človek skús napísať na admin@df.sk čo sa s tým dá robiť.
Tvoja_iluzia na eu funguje nick ktorý ste mali len z druhého fóra alebo ak ste sa na novo registrovali.
Tu funguje len nick ktorý bol v minulosti čiže z roku 2013 a menej...
none
8

7. 30.09.2014, 08:20

Človek skús napísať na admin@df.sk čo sa s tým dá robiť.
Tvoja_iluzia na eu funguje nick ktorý ste mali len z druhého fóra alebo ak ste sa na novo registrovali.
Tu funguje len nick ktorý bol v minulosti čiže z roku 2013 a menej...

04.10.2014, 14:00
prečo som si tam doteraz nevšimla, že tam sme eu? 🙂)
idem to omrknúť či ostala ramadasa :D
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 109 396 B vygenerované za : 0.041 s unikátne zobrazenia tém : 2 111 804 unikátne zobrazenia blogov : 21 604 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. Spoznaj, na čom si. 2. Nastav si ciele. 3. Sleduj, kam odchádzajú tvoje peniaze. 4. Míňaj menej na neužitočné veci. 5. Splácaj svoje dlhy čím skôr. 6. Spor si na ťažšie časy. 7. Vytvo...

citát dňa :

Žiadny učený z neba nespadol, ale hlupákov akoby zhadzovali.