hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Ako sa správame , k tomu , čo je nevedomé?

príspevkov
1
zobrazení
158
tému vytvoril(a) 7.11.2025 12:30 attis
posledná zmena 7.11.2025 12:30
1
07.11.2025, 12:30
...Ak prvou povinnosťou vedomia , ktoré sa objavuje , je učiť nás úcte k nevedomiu?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 90 327 B vygenerované za : 0.048 s unikátne zobrazenia tém : 2 111 658 unikátne zobrazenia blogov : 21 601 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

VYTRHNUTIE Vytrhnutie sa týka Ježišovej nevesty, t.j. nás veriacich (Ježišove spoločenstvo), ktorí sme v Neho uverili a prijali Ho za svojho Spasiteľa, Vykupiteľa, Pána, Pastiera, Ženicha... Pán chce, aby sme boli pripravení, aby sme bdeli a dávali ...

citát dňa :

Keď vás práca začína naozaj baviť, znamená to, že ju pravdepodobne robíte zle.