hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Švekra ;)

príspevkov
2
zobrazení
195
tému vytvoril(a) 3.10.2025 18:19 EnaXnaY
posledná zmena 3.10.2025 18:21
1
03.10.2025, 18:19
Povedala som mužovi, že som mocno plana a potrebujem potrestac. A ten pňak co zrobil? Pozval na vikend na navšťevu švekru. 😉
none
2

1. EnaXnaY 03.10.2025, 18:19

Povedala som mužovi, že som mocno plana a potrebujem potrestac. A ten pňak co zrobil? Pozval na vikend na navšťevu švekru. 😉

03.10.2025, 18:21
Ja ľem, že majce še tu jak scece a hlavne neberce še barz važne 😉

Idzem ja dakdzi indze 😉

Bo tu som nenašol, co som hľedal 😉

odkaz 😉
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 103 175 B vygenerované za : 0.054 s unikátne zobrazenia tém : 2 090 766 unikátne zobrazenia blogov : 21 215 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Keď sa budeš cítiť najhoršie, tak si spomeň, že aj tá najhoršia hodina má iba 60 minút.