hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Popieranie skutočnosti

príspevkov
55
zobrazení
215
tému vytvoril(a) 16.3.2021 11:38 Zuzka8
posledná zmena 17.3.2021 13:19
1
16.03.2021, 11:38
Už ste popierali niekedy skutočnosť? .. =•)
none
2

1. Zuzka8 16.03.2021, 11:38

Už ste popierali niekedy skutočnosť? .. =•)

16.03.2021, 14:08
Nikdy nie takú, o ktorej som vedel, že je skutočnosťou.
none
4

2. -era- 16.03.2021, 14:08

Nikdy nie takú, o ktorej som vedel, že je skutočnosťou.

16.03.2021, 14:12
era, ty si popieral iba skutočnosť, o ktorej si vedel, že nie je skutočnosťou?
none
11

4. Nadja 16.03.2021, 14:12

era, ty si popieral iba skutočnosť, o ktorej si vedel, že nie je skutočnosťou?

16.03.2021, 14:19
Ak som niekedy popieral skutočnosť, tak iba preto, lebo som bol presvedčený, že nie je skutočnosťou.
👍: Nadja
none
13

11. -era- 16.03.2021, 14:19

Ak som niekedy popieral skutočnosť, tak iba preto, lebo som bol presvedčený, že nie je skutočnosťou.

16.03.2021, 14:23
Ano, to dáva zmysel 🙂
none
29

11. -era- 16.03.2021, 14:19

Ak som niekedy popieral skutočnosť, tak iba preto, lebo som bol presvedčený, že nie je skutočnosťou.

16.03.2021, 16:02
A nie je niekedy ťažké si niečo priznať? .. =•o
none
31

29. Zuzka8 16.03.2021, 16:02

A nie je niekedy ťažké si niečo priznať? .. =•o

16.03.2021, 16:08
Určite, niekedy je veľmi ťažké si niečo priznať.
none
44

11. -era- 16.03.2021, 14:19

Ak som niekedy popieral skutočnosť, tak iba preto, lebo som bol presvedčený, že nie je skutočnosťou.

16.03.2021, 16:23
22) hm, len to je nevedomosť. ..
none
32
16.03.2021, 16:09
none
33

32. Zuzka8 16.03.2021, 16:09

https://pbs.twimg.com/media/ErdUyuEWMAE6MfD.jpg

16.03.2021, 16:10
Niekto z tvojej rodiny?
none
37

33. -era- 16.03.2021, 16:10

Niekto z tvojej rodiny?

16.03.2021, 16:12
Niee, to je k tej téme.
none
34
16.03.2021, 16:11
Popretie reality, to je keď si zaľúbený až po uši, ale tváriš sa, že nič. ..
none
36

34. Zuzka8 16.03.2021, 16:11

Popretie reality, to je keď si zaľúbený až po uši, ale tváriš sa, že nič. ..

16.03.2021, 16:12
Nie, to nie je popretie reality.
none
38

36. -era- 16.03.2021, 16:12

Nie, to nie je popretie reality.

16.03.2021, 16:14
Ja to tak beriem. .. aj keď teraz ma napadá, až teraz, že je to istý spôsob vyrovnávania sa s tým. ..
Čo to je keď nie poprenie? .. iba sa pýtam. ..
none
39

38. Zuzka8 16.03.2021, 16:14

Ja to tak beriem. .. aj keď teraz ma napadá, až teraz, že je to istý spôsob vyrovnávania sa s tým. ..
Čo to je keď nie poprenie? .. iba sa pýtam. ..

16.03.2021, 16:17
Je to neprejavenie.
none
41

39. -era- 16.03.2021, 16:17

Je to neprejavenie.

16.03.2021, 16:19
Ja som nerada zaľúbená, ale. ..
none
43

41. Zuzka8 16.03.2021, 16:19

Ja som nerada zaľúbená, ale. ..

16.03.2021, 16:21
To Ti chodí hlavou a nedá Ti to pokoj. ..
none
46

41. Zuzka8 16.03.2021, 16:19

Ja som nerada zaľúbená, ale. ..

16.03.2021, 16:28
Ja som zase veľmi rád zamilovaný.
none
47

46. -era- 16.03.2021, 16:28

Ja som zase veľmi rád zamilovaný.

16.03.2021, 16:38
106, ... len dúfam že nie do seba?
none
45
16.03.2021, 16:24
Idem si nabiť mobil, tak off. .. =•)
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 129 962 B vygenerované za : 0.053 s unikátne zobrazenia tém : 2 078 526 unikátne zobrazenia blogov : 20 980 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Človek potrebuje veriť bludu nie preto, že je hlúpy, ale preto, že je zraniteľný. Blud je ako mäkká deka, ktorú si prehodíš cez realitu, keď je priveľmi studená. Pravda býva tvrdá, neúp...

citát dňa :

Medzi mužmi a ženami nie je rozdiel. Rozdiel je len medzi dobrými a zlými ľudmi.