hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Peklo a mučenie v pekle

príspevkov
1
zobrazení
107
tému vytvoril(a) 8.4.2024 18:02 Tomas123456
posledná zmena 8.4.2024 18:02
1
08.04.2024, 18:02
Mučenie po smrti existuje nielen v kresťanstve, ale aj v islame (tam je trápenie po smrti večné), či v hinduizme a budhizme (tam je trápenie po smrti dočasné). Už ste niekedy na youtube videli video moslima ktorému by Allah ukázal muky v pekle ? Alebo Hinduistu ktorému by Shiva ukázal mučenie zlých ľudí ? Alebo Budhistu ktorému Budha ukázal trápenie v Narake (budhistické peklo) ? Alebo videli ste nejakého iného vyznávača z tých stoviek náboženstiev ktoré sú vo svete a majú v sebe učenie o trápení po smrti, ktorý by nahral na youtube video a svedčil tam o tom, že mu jeho božik ukázal trápenie nespasených ??

Ja som ešte nič také nevidel. Hoci sa mi podarilo na youtube zatiaľ nájsť okolo 116 videí ľudí, ktorí sa ocitli v pekle ako pozorovatelia, VZDY A ZAKAZDYM išlo len o kresťanské svedectvá. Nikdy nešlo o svedectvo z nejakého iného náboženstva.

A ja sa teda pýtam, prečo na Youtube nie sú aj svedectvá opisu pekla ľudí z iných náboženstiev než z kresťanstva ?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 90 740 B vygenerované za : 0.092 s unikátne zobrazenia tém : 130 585 unikátne zobrazenia blogov : 1 815 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Úspech v manželstve nezáleží len na tom, aby sme našli toho
pravého partnera, ale hlavne na tom, aby sme my sami boli tou pravou osobou.