hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Ako sa dnes cítiš? ;)
príspevkov 20 |
zobrazení 200 |
tému vytvoril(a) 13.9.2025 11:59 EnaXnaY
posledná zmena 27.9.2025 23:48
|
1
|
Dnes sa mám relatívne dobre, oddychujem po náročnom týždni a užívam si predĺžený víkend 😉 Už som skoro aj zabudol na to, aké je to absolvovať deň pracovného pokoja 😉 Vďaka práci, ktorú mi vybavil Aptet, mám konečne možnosť na plno sa seba-realizovať 😉 Happy, happy dzI/O 😉 odkaz 😉
|
 |
|
2
|
|
|
1. EnaXnaY 13.09.2025, 11:59
Dnes sa mám relatívne dobre, oddychujem po náročnom týždni a užívam si predĺžený víkend 😉
Už som skoro aj zabudol na to, aké je to absolvovať deň pracovného pokoja 😉
Vďaka práci, ktorú mi vybavil Aptet, mám konečne možnosť na plno sa seba-realizovať 😉
Happy, happy dzI/O 😉
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/4ITZ5X3KXX-20250913115615.png 😉
▲
13.09.2025, 14:00
|
Na polici v hrnci, čosi strašne brnčí... Také oči malo, skoro ma zožralo    😉 odkaz 😉
|
 |
|
3
|
|
|
2. EnaXnaY 13.09.2025, 14:00
Na polici v hrnci, čosi strašne brnčí... Také oči malo, skoro ma zožralo   😉
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/6IAV607VJ0-20250913135932.png 😉
▲
13.09.2025, 20:03
|
Kúpil som si ministatív na telefón 😉 Však je to na tej fotke vidieť, že je trochu kvalitenejšia 😉 No jo ruky rostrasené pri fotení sú trochu problém, chichi 😉 odkaz 😉
|
 |
|
4
|
|
|
3. EnaXnaY 13.09.2025, 20:03
Kúpil som si ministatív na telefón 😉
Však je to na tej fotke vidieť, že je trochu kvalitenejšia 😉
No jo ruky rostrasené pri fotení sú trochu problém, chichi 😉
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/EX3JD9EPTS-20250913200253.png 😉
▲
13.09.2025, 20:32
|
Dnes skúsim shootnuť mesiačik, či sa podarí niečo 😉
|
 |
|
5
|
|
|
4. EnaXnaY 13.09.2025, 20:32
Dnes skúsim shootnuť mesiačik, či sa podarí niečo 😉
▲
14.09.2025, 00:00
|
Tak som "chytil" i mesiac 😉 Síce to nie je profi, ale mňa teší aj tento záber 😉 odkaz 😉
|
 |
|
6
|
|
|
1. EnaXnaY 13.09.2025, 11:59
Dnes sa mám relatívne dobre, oddychujem po náročnom týždni a užívam si predĺžený víkend 😉
Už som skoro aj zabudol na to, aké je to absolvovať deň pracovného pokoja 😉
Vďaka práci, ktorú mi vybavil Aptet, mám konečne možnosť na plno sa seba-realizovať 😉
Happy, happy dzI/O 😉
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/4ITZ5X3KXX-20250913115615.png 😉
▲
14.09.2025, 09:08
|
"po narocnom tyzdni"
A co si robil, ze bol taky narocny ?
|
 |
|
7
|
|
|
6. Tomas123456 14.09.2025, 09:08
"po narocnom tyzdni"
A co si robil, ze bol taky narocny ?
▲
14.09.2025, 09:55
|
Pracoval 😉
To je ti taká špeciálna činnosť 😉
Slúži väčšinou na dobré - prináša ovocie, ktoré potom "papáme" vo forme produktov a služieb 😉
|
 |
|
9
|
|
|
7. EnaXnaY 14.09.2025, 09:55
Pracoval 😉
To je ti taká špeciálna činnosť 😉
Slúži väčšinou na dobré - prináša ovocie, ktoré potom "papáme" vo forme produktov a služieb 😉
▲
14.09.2025, 11:55
|
co konkretne si pracoval ?
|
 |
|
11
|
|
|
9. Tomas123456 14.09.2025, 11:55
co konkretne si pracoval ?
▲
14.09.2025, 12:06
|
Nevieš aká je moja profesia? 😉
Programujem, predsa 😉
Robil som pre firmu nejaké veci, čo potrebuje procesne riešiť 😉
|
 |
|
14
|
|
|
11. EnaXnaY 14.09.2025, 12:06
Nevieš aká je moja profesia? 😉
Programujem, predsa 😉
Robil som pre firmu nejaké veci, čo potrebuje procesne riešiť 😉
▲
16.09.2025, 22:07
|
viem aka je tvoja profesia, ale napriek tomu mozes robit predsa aj ine cinnosti okrem toho
|
 |
|
17
|
|
|
14. Tomas123456 16.09.2025, 22:07
viem aka je tvoja profesia, ale napriek tomu mozes robit predsa aj ine cinnosti okrem toho
▲
16.09.2025, 23:26
|
|
8
|
Aj dnes sa mám relatívne dobre 😉 V noci som si trochu poexperimentoval s foťákom na mobile 😉 Vidím, že budem mať ďalší zaujímavý koníčok 😉 odkaz 😉
|
 |
|
10
|
|
|
8. EnaXnaY 14.09.2025, 10:04
Aj dnes sa mám relatívne dobre 😉
V noci som si trochu poexperimentoval s foťákom na mobile 😉
Vidím, že budem mať ďalší zaujímavý koníčok 😉
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/TQKLPRVYQ3-20250914100350.png 😉
▲
14.09.2025, 11:56
|
Mna by bavilo fotit oblohu s****ovym fotakom a sledovat ci tam neodfotim nejako UFO
|
 |
|
12
|
|
|
10. Tomas123456 14.09.2025, 11:56
Mna by bavilo fotit oblohu s****ovym fotakom a sledovat ci tam neodfotim nejako UFO
▲
14.09.2025, 12:07
|
Ja som včera pár úf odfotil, ale boli to lietadlá    😉
|
 |
|
15
|
|
|
12. EnaXnaY 14.09.2025, 12:07
Ja som včera pár úf odfotil, ale boli to lietadlá   😉
▲
16.09.2025, 22:09
|
a kolkonasobne ich dokazes fotakom priblizit aby sa este zachovala ostrost fotky ?
|
 |
|
16
|
|
|
15. Tomas123456 16.09.2025, 22:09
a kolkonasobne ich dokazes fotakom priblizit aby sa este zachovala ostrost fotky ?
▲
16.09.2025, 23:25
|
Zajtra mi prídu šošovky - bude zoom nejakých 25x 😉
|
 |
|
13
|
Dnes sa mám sviatočne 😉 Dalo by sa povedať, že od rána sa flákam 😉 Ale však občas i to treba, no neeeee? 😉 Povedal som si, že dnes to nebudem preháňať s činnosťami a trochu zrelaxujem 😉 odkaz 😉
|
 |
|
18
|
|
|
13. EnaXnaY 15.09.2025, 09:36
Dnes sa mám sviatočne 😉
Dalo by sa povedať, že od rána sa flákam 😉
Ale však občas i to treba, no neeeee? 😉
Povedal som si, že dnes to nebudem preháňať s činnosťami a trochu zrelaxujem 😉
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/QUDEAT3XUS-20250915093230.png 😉
▲
17.09.2025, 00:20
|
Včera (dnes) som sa mal pracovne 😉 Aj keď po predĺženom víkende sa ťažko nabiehalo do procesu, nakoniec sa podarilo 😉 A porobil som kopec roboty 😉 Hip hip hurá 😉 odkaz 😉
|
 |
|
19
|
Dnes na mňa doľahla tak trochu únava 😉
Ani sa mi nečudujem, po zopár perných a náročných dňoch, kedy som programoval od rána do večera, to muselo prísť 😉
Aj hodinky mi radia, aby som ubral plyn, tak ich idem počúvnuť 😉
|
 |
|
20
|
Na zlepšenie atmošky som si zabezpečil taký mini led projektor, ktorý dokáže vykúzliť zaujímavé efekty (hlavne v noci) 😉 Vie to vydávať aj hudbu a ovláda sa to cez apku mobilom, dá sa tam kadečo nastaviť - farby, vzory a tak 😉 Žerie to zhruba ako led žiarovka a stálo to pár desiatok eur 😉 I vďaka tomu sa dnes mám celkom dobre, aj keď som nachcípaný 😉 odkaz 😉
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 149 577 B
vygenerované za : 0.061 s
unikátne zobrazenia tém : 2 090 832
unikátne zobrazenia blogov : 21 216
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
So, you’re looking for a fun, addictive, and endlessly replayable browser game? Look no further than Slither io. This simple yet challenging game has captured the hearts (and playing time) of millions worldwide, and for good reason. It's easy to pick...
citát dňa :
Niekomu ide práca od ruky a niekomu zasa ruky od práce.
|