hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

13 - ročná dcéra a 18 - ročný chlapec

príspevkov
4
zobrazení
109
tému vytvoril(a) 9.6.2024 12:47 miriam333
posledná zmena 10.6.2024 05:47
1
09.06.2024, 12:47
Ahojte, v apríli sme boli na svadbe. Moju 13 - ročnú dcéru, volal trikrát tancovať nejaký starší chlapec, potom ju volal sa prejsť po meste. Ona odmietla každým razom, keďže nerada tancuje s ľuďmi, ktorých nepozná a videla, že je starší, tak sa s ním nešla prejsť, okrem toho to mesto, v ktorom bola svadba, tak ona to mesto ani nepoznala. Potom som sa spýtala mojej kamarátky - nevesty, že kto je ten chlapec, tak mi povedala, že má 18 rokov a, že je tretiak na strednej. Trochu som ho pozorovala a všimla som si, ako na moju dcéru stále pozerá, až to vyzeralo nechutne a úchylne. Potom, keď už sa chlapec aj s rodičmi a rodinou zbierali domov, on išiel za mojou dcérou, vypytoval sa koľko má rokov, ako sa volá, no zaujímavé je to, že on jej tvrdil že má 15. Chlapec to bol fešák, lebo ako fakt, bol pekný, no aj dcére sa páčil. Na 15, rozhodne nevyzeral, lenže on jej toto tvrdil, a ona mi neverila, že má 18, kým jej to nepotvrdila nevesta. On jej lichotil, doslova ju balil, aj potom, ako mu ona povedala, že má 13. Opitý nebol, pretože on nepije. Keď ho už volala jeho rodina, poprosil ju o instagram. Ona mu dala instagram a teraz si píšu. Absolútne s tým nesúhlasím, preboha veď to je ešte decko a on dospelý, manžel mi povedal, že veď ”detská láska”, že to nemám riešiť, no toto je moc. Je rozdiel 20 a 25, než 13 a 18. Okrem toho, chápem, že si myslel, že oná ma viac, pretože dcéra vyzerá na 15-16, no ale tak on vedel, že má 13. Čo mám robiť? Bojím sa, že začnú spolu chodiť, alebo niečo také, aj keď on býva cca 1h 30 min od nás, lebo on je zo západného sk a my zo stredného, ale on má auto, takže no. Ja, keď som jej povedala, že ho má zablokovať, povedala, že nie, a telefón mi nechce dať a čo, že jej ho vezmem, keď neviem heslo.
none
2
09.06.2024, 14:09
Vaša dcéra sa asi nudí.....
Moje dve dcéry v tom veku mali spústa práce so školou, aktivitami okolo školy (krúžky...)
a ak boli prázdniny tak sme s nimi chodili k moru, prechodili tatranské túry v lete a v zime lyžovali.
Stále boli zamestnané a na chalanov nemali pomyslenie. Nepamätám si, že by sme im nejaké známosti zakazovali - nemali zájem.
Vydávali sa až po VŠ a teraz má každá už po tri deti a verných starostlivých manželov.
Koledujete si o průser.....
none
3

2. kntsz 09.06.2024, 14:09

Vaša dcéra sa asi nudí.....
Moje dve dcéry v tom veku mali spústa práce so školou, aktivitami okolo školy (krúžky...)
a ak boli prázdniny tak sme s nimi chodili k moru, prechodili tatranské túry v lete a v zime lyžovali.
Stále boli zamestnané a na chalanov nemali pomyslenie. Nepamätám si, že by sme im nejaké známosti zakazovali - nemali zájem.
Vydávali sa až po VŠ a teraz má každá už po tri deti a verných starostlivých manželov.
Koledujete si o průser.....

09.06.2024, 18:37
Ju nič nezaujíma, len telefón, chlapci, kamarátky. Učí sa na jednotky, to hej, ale vždy, keď niekam ideme, tak reči typu “ja nejdem, choďte len vy, mňa také nezaujíma…” neviem, či na to majú vplyv kamošky, ktoré už majú frajerov a robia kadečo s nimi, alebo sa fakt nudí. Okrem nej máme ešte 2 deti, takže po výletoch chodíme stále, sme pri mori aj trikrát do roka, stále niekam chodíme, no ona ostáva doma, lebo nechce ísť. Je šťastná, keď môže ostať sama doma. K moru s nami ide, to by som jej nedovolila ostať samú doma, ale keď chodíme na výlety, návštevy, hocikde inde, tak ostáva doma. Myslím, že zlý vplyv majú aj kamošky, no ale teraz je vraj “iná doba a je úplne normálne mať v trinástich frajera”. Starám sa o ňu aj budem, nebudem taká matka, že “nech si robí, čo chce”, no s frajermi, by mohla počkať, ale ona nemá pokoja, stále jej niekto vypisuje, lebo fakt je krásna a to nehovorím, ako matka, ale normálne posudzujem. No, mňa najviac štve ten 18 - ročný zo svadby, vraj je to slušný chlapec, no nevyzeral tak na svadbe. A už len tomu nerozumiem, ako normálny 18- ročný chlapec, by si niečo začínal s trinásťročným dieťaťom🙃
none
4

3. miriam333 09.06.2024, 18:37

Ju nič nezaujíma, len telefón, chlapci, kamarátky. Učí sa na jednotky, to hej, ale vždy, keď niekam ideme, tak reči typu “ja nejdem, choďte len vy, mňa také nezaujíma…” neviem, či na to majú vplyv kamošky, ktoré už majú frajerov a robia kadečo s nimi, alebo sa fakt nudí. Okrem nej máme ešte 2 deti, takže po výletoch chodíme stále, sme pri mori aj trikrát do roka, stále niekam chodíme, no ona ostáva doma, lebo nechce ísť. Je šťastná, keď môže ostať sama doma. K moru s nami ide, to by som jej nedo...

10.06.2024, 05:47
radiator to istí
V prípade potreby poradí tomáško
Taký radiator by mal byť vhodný a primeraný veku dieťaťa, da sa to vypočítať
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 98 421 B vygenerované za : 0.103 s unikátne zobrazenia tém : 81 367 unikátne zobrazenia blogov : 1 700 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Tento chrám nebude chrámom PÁNA, Sláva Božia ho nebude obývať. Bude to chrám Antikrista. Včera sme uverejnili článok (nowtheendbegins-com) o významnom oznámení Chrámového inštitútu so sídlom v Jeruzaleme v Izraeli, ktorý sa týkal červenej jalovice...

citát dňa :

Priatelia sú príbuzní, ktorých si ľudia vyberajú sami.