hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  blogy  /  blog

To, čo Biblia hovorí o pripravovanom treťom židovskom chráme v Izraeli, vás do hĺbky duše šokuje

vytvoril(a) Yanko, 9.5.2024 13:05, zobrazený 75x

Tento chrám nebude chrámom PÁNA,
Sláva Božia ho nebude obývať.
Bude to chrám Antikrista.Včera sme uverejnili článok (nowtheendbegins-com) o významnom oznámení Chrámového inštitútu so sídlom v Jeruzaleme v Izraeli, ktorý sa týkal červenej jalovice . Ako väčšina z vás vie, Chrámový inštitút posledných viac ako 30 rokov neúnavne pracuje na obnove všetkých predmetov potrebných na prestavaný židovský chrám. Práca, ktorú za ten čas vykonali, nie je nič menšieho než ohromujúca.

Modlite sa teda za židovský národ, ktorý bude oklamaný, aby si myslel, že tento Tretí chrám bude Pánovým chrámom, pretože ním v žiadnom prípade nebude. Bude to samotný Satanov chrám, ako Daniel tak výstižne poukázal pred tisíckami rokov.

V tom, že máte úplnú harmóniu medzi Starým a Novým zákonom o proroctvách, ktoré sa naplnia počas našich životov. Aké strašidelné a vzrušujúce je byť nažive v poslednej generácii pred Rapture.

Si pripravený na to , čo bude nasledovať?

Viac na stránke.:
odkaz

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 33 973 B vygenerované za : 0.133 s unikátne zobrazenia tém : 130 577 unikátne zobrazenia blogov : 1 814 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Je veľmi zaujímavé, že naše presvedčenie nám bráni spoznať pravdu... Vlastne, po nej aj pátrať. Poznáme to všetci, ale málokto proti tomu aj bojuje, a aj keď bojuje, veľakrát bez úspechu. Zato máme všetci túžbu o svojej verzii pravdy poúčať druhých ...

citát dňa :

Som vegetarián, ale na mäso sa pozerať môžem.